KARGO İŞLEMLERİ

Siparişlerim kaç gün içerisinde teslim edilir?

Saat 4'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün içerisinde tarafımızdan kargoya verilmektedir. Yurtiçi Kargo ile  İstanbul içi 1 iş günü, İstanbul dışı ise en geç 1-3 iş gününde teslimat sağlamaktadır.

Siparişimin kargoya verildiği konusunda nasıl bilgi sahibi olacağım?

Butik Hola olarak ürünleriniz anlaşmalı kargomuz Yurtiçi kargoya  verildiğinde sizlere “Hola Butik” açıklaması ile Yurtiçi kargo tarafından bilgilendirme SMS i ve üye olmanız durumunda mail olarak bilgi gelecektir. Bu SMS’te kargo takip numaranız yazacaktır. Ayrıca ürünlerinizin size teslim edileceği gün Yurtiçi kargo tarafından bir kez daha teslimat ile ilgili bilgilendirme için SMS gönderilecektir.

Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?

Butik Hola olarak anlaşmalı firmamız olan Yurtiçi kargo ile siparişleriniz gönderilecektir. İsteğe bağlı olarak PTT kargo ile gönderim sağlamaktayız. 

Sipariş teslimatında adreste bulunmuyorsa ne olacak?

Adresinizde bulunmamanızdan kaynaklı olarak teslim edilemeyen kargonuz için 2. kez teslimat yapılmayacaktır. Bu durumda kargonuzun bulunduğu şubeyi ziyaret gerçekleştirerek kargonuzu teslim alabilirsiniz. Kargonuzun şubede bekleme süresi 3 gündür isteğe bağlı olarak süresi uzatılmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR